PRODUKTAI

KAS YRA VONIOS BURBULAS?

Vonios burbulas yra vonios aliejus kietame pavidale. Jis ne tik paįvairina maudynių ritualą – paskleidžia nuostabų kvapą, nudažo vandenį, bet ir atlieka odos jauninimo, stangrinimo bei drėkinimo funkciją.

Patekęs į karštą vandenį, vonios burbulas ima vartytis, burbuliuoti, putoti, skleisti spalvą, malonų kvapą ir didelį kiekį aliejaus.

KOKIA VONIOS BURBULO SUDĖTIS?

Į sudėtį įeina pirmojo šalto spaudimo nerafinuoti aliejai, natrio hidrokarbonatas, citrinos rūgštis, vanduo, eteriniai bei kvapieji aliejai, mineralinis žėrutis.

KAIP NAUDOTI VONIOS BURBULĄ?

Atsargiai nuimkite apsauginę plėvelę. Vonios burbulą įdėkite į karštu vandeniu pripildytą vonią ir stebėkite kaip jis ima burbuliuoti bei skleisti malonų aromatą. Maudynių metu, patartina nenaudoti muilo ar dušo gelio – leiskite aliejui įsigerti į odą. Pasimėgavę procedūra, išplaukite vonią.

KIEK LAIKO GALIOJA VONIOS BURBULAS?

Ilgainiui, vonios burbulai praranda savo efektyvumą, mažiau burbuliuoja bei putoja. Norintiems tobulo efekto, vonios burbulą reikėtų sunaudoti per 21 dieną. Nuėmus apsauginę plėvelę, patartina produktą sunaudoti tą pačią dieną. Produktą rekomenduojama laikyti kambario temperatūroje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.

KAS YRA KŪNO ŠVEITIKLIS?

Mūsų natūralus, rankomis pagamintas kūno šveitiklis efektyviai prausia, pašalina negyvų odos ląstelių sluoksnį, gerina kraujotaką, drėkina ir lygina odą, padeda jai geriau absorbuoti po šveitimo procedūros naudojamas priemones.

Oda tampa ne tik atgaivinta, lygesnė, stangresnė, skaistesnė, bet ir atsinaujinusi, nes šveitimo metu, stimuliuojama kraujo apytaka giliuosiuose odos sluoksniuose.

KOKIA KŪNO ŠVEITIKLIO SUDĖTIS?

Sudėtyje esantis cukrus, aguonų sėklos bei glicerinas veiksmingai prausia, šalina suragėjusį  odos epidermį ir valo užsikimšusias poras. Pirmojo šalto spaudimo nerafinuoti aliejai maitina, valo ir gydo odą. Eteriniai ir kvapieji aliejai padeda atsipalaiduoti, pakelia nuotaiką, o mineralinis žėrutis  padeda odai atrodyti spindinčiai ir sveikai.

KAIP NAUDOTI KŪNO ŠVEITIKLĮ?

Paimkite keletą šveitiklio kūbelių, sudrėkinkite vadeniu ir patrinkite tarp delnų. Produktui ėmus putoti, galite pradėti šveitimo procedūrą. Kadangi produktas vienu metu ir prausia, ir šveičia, todėl nėra būtina prieš procedūrą naudoti muilo ar dušo gelio.

KIEK LAIKO GALIOJA KŪNO ŠVEITIKLIS?

Ilgainiui, kūno šveitiklis praranda savo efektyvumą, mažiau kvepia bei putoja. Norintiems tobulo efekto, kūno šveitiklį patartina sunaudoti per 3 mėnėsius, laikyti vakuuminėje pakuotėje, kambario temperatūroje bei atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.

APMOKĖJIMAS

KOKIAIS BŪDAIS GALIMA SUMOKĖTI UŽ PREKES?

Už prekes galima sumokėti naudojantis Lietuvoje veikiančių bankų sistemomis (SwedBank, SEB, Luminor ir kt.) Taip galite apmokėti pasinaudodami mokėjimų terminalų paslaugomis (Lietuvos Paštas, Perlo terminalai). Įmokų surinkimas vykdomas per Paysera.lt įmokų surinkimo sistemą.

KAIP APMOKĖTI JEIGU NESINAUDOJU LIETUVIŠKŲ BANKŲ PASLAUGOMIS?

Jei neturite lietuviškos banko sąskaitos, tačiau norite apmokėti iš užsienio banko sąskaitos ar pasinaudojant kitais apmokėjimo būdais (Paypal, Revolut), susisiekite su mumis el. paštu hello@getnaked.lt
Apmokėjimo sąlygas suderinsime individualiai.

PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

PER KIEK DIENŲ PRISTATOTE PREKES?

Lietuvos teritorijoje prekės pristatomos per 1-3 d.d. Jei norite, kad prekės būtų pristatytos į kitą šalį, susisiekite su mumis el. paštu hello@getnaked.lt ir pristatymo sąlygas suderinsime individualiai.

KOKIE YRA GALIMI PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI?

Prekės pristatomos per Omniva paštomatus. Jeigu neturite galimybės pasinaudoti šiuo pristatymo būdu, susisiekite su mumis el. paštu hello@getnaked.lt ir pristatymo sąlygas suderinsime individualiai.

KAIP SEKTI PREKĖS PRISTATYMĄ?

Prekių pristatymą galite sekti pasinaudami „Omniva Siuntos sekimas“ paslauga.

AR GALITE PRISTATYTI PREKES NE LIETUVOS TERITORIJOJE?

Taip. Jei norite, kad prekės būtų pristatytos į kitą šalį, susisiekite su mumis el. paštu hello@getnaked.lt ir pristatymo sąlygas suderinsime individualiai.

AR GALIMA GRĄŽINTI ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE PIRKTAS PREKES?

Prekės gali būti grąžintos per 14 dienų nuo jų pristatymo datos. Grąžinamos prekės priimamos tik su nepažeista apsaugine produkto plėvele ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos. Jeigu norite grąžinti prekes, susisiekite el. pašto adresu hello@getnaked.lt

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.